Tvorba webových stránek Zlín

Tvorba webu | Webové stránky | Webdesign

Tvoříme webové stránky

Kvalitně vytvořené webové stránky jsou polovičním krokem k úspěchu!

Specializujeme se na tvorbu webových stránek na míru, které nabízejí unikátní a promyšlený webdesign, díky kterému se návštěvníci na webových stránkách snadno zorientují a najdou si potřebné informace.

Webové stránky tvoříme na základě bohatých zkušeností a za využití nejmodernější technologie. Dokážeme vytvořit webové stránky na míru dle Vašich požadavků, díky čemuž oslovíte široké publikum a můžete nejen získat novou klientelu, ale také rozvinout své podnikání do větších rozměrů.

Nabídnout Vám můžeme tvorbu webových stránek jak pro úplné začátečníky, tak pro náročnější uživatele. Záleží jen na Vás, kterou možnost upřednostníte. Naše webové stránky jsou plně optimalizované pro mobilní zařízení a tablety. Díky odborně vytvořeným webovým stránkám bude jasné, že jste profesionálem ve svém oboru a záleží Vám na prezentaci vlastní práce.

Rádi Vám pomůžeme s vytvořením obsahu na Vaše nové webové stránky. Záleží jen na Vás, jestli budete chtít svůj nový web v budoucnu obohacovat o články, či nikoliv.

Při tvorbě webových stránek nepodceňujeme žádné detaily, naopak se snažíme vyhovět Vašim přáním a požadavkům. Zajistíme odbornou korekci a uděláme maximum, abychom sladili vytvořené webové stránky s Vaším očekáváním.

Specializujeme se také na úpravu webů, vytvořených za pomoci šablonového řešení. Díky našemu šablonovému řešení si můžete detailně prohlédnout každou z nich a vybrat tu, která Vám nejvíc padne do oka. Samozřejmostí je následná úprava webu, ať už se jedná o změny obrázků či barev. Pomůžeme Vám s vytvořením celého webu i obsahu a zajistíme odbornou korekci. Webové stránky Vám také rádi upravíme i v budoucnu. Vážíme si našich stálých klientů. Univerzální webové šablony jsou ideálním řešením, pokud nechcete platit za web vytvořený na míru. 

U webových stránek zastaneme jakoukoliv práci, ať už se jedná o grafické práce, tvorbu obsahu nebo kódování webových stránek. Vy nám jen upřesníte, čím můžeme webové stránky vylepšit a my tak učiníme. Práci považujeme za hotovou až v okamžik, kdy uvidíme Vaši maximální spokojenost, proto je pro nás při tvorbě webových stránek alfou a omegou konzultace s klientem. Chceme, aby námi vytvořené webové stránky na míru splnily svůj účel a my se tak mohli pyšnit dalším spokojeným zákazníkem. Pokud si nebudete s úpravou jisti, ale budete mít pocit, že tomu něco chybí, rádi Vám poradíme, ale hlavní slovo zde máte Vy.

Vytvořené webové stránky Vám také umístíme na server. Sami si zvolíte název domény, na které budete chtít mít svůj nový web umístěn.

Pokud budete chtít přilákat nové zákazníky, ale nechcete nijak zasahovat do svých webových stránek, může pro Vás být ideálním řešením vytvoření microsite webu. Tento doplněk hlavní webové stránky má svou vlastní doménu a má za úkol konkrezitovat informace o dané činnosti. Microsite web je využívaný k rozšíření specifického okruhu informací. Zajistíme Vám také SEO a optimalizace, díky čemuž svůj nový web najdete na první stránce ve vyhledávači. 

Máme cit pro detail i pro dochvilnost. Našim krédem je odevzdat pečlivě odvedenou práci včas. Snažíme se dovést realizovanou zakázku k dokonalosti a uděláme pro to maximum.

Tvoříme webové stránky ve Zlíně, ale pokud o naši práci budete mít zájem, neváhejte se na nás obrátit. Webové stránky sice tvoříme ze Zlína, ale objednávku s Vámi uzavřeme i telefonicky a následný servis Vašich nových webových stránek bude probíhat elektronickou či telefonickou cestou.

Tvorba webových stránek Zlín. 

KONTAKT

 • Firma
  :
  Expert Dev, s.r.o.
 • Telefon
  :
  +420 608 657 281
 • Webové stránky
  :
 • Adresa
  :
  Třída Tomáše Bati 87 760 05 Zlín

Webové služby

Co nabízíme

Vytvoříme pro Vás webové stránky na míru. U nás máte hlavní slovo Vy. Budeme se snažit maximálně uspokojit Vaše potřeby a vytvořit webové stránky, které splní nejen Vaše očekávání, ale také budou kvalitním odrazem a prezentací Vaší práce. Mít přehledné webové stránky značí, že jste profesionálem ve svém oboru. 

Rádi se s Vámi spojíme a probereme veškeré detaily, týkající se Vašich požadavků a přání. Je pro nás důležitá komunikace s klientem, abychom mohli vytvořit webové stránky na míru. Rádi Vám také zodpovíme veškeré dotazy. 

Jsme zkušený tým vývojářů a jsme schopni Vám vytvořit jednoduchý i propracovaný web na míru. Máme kreativní nápady a pokud nám svěříte do rukou i grafickou stránku projektu, věříme, že nebudete litovat. Díky profesionálně vytvořeným webovým stránkám oslovíte širokou veřejnost a rozvinete své podnikání na internetu. 

Budujeme statické i dynamické weby, záleží na náročnosti klienta, kterou variantu si vybere. Naše vytvořené webové stránky jsou plně optimalizované pro mobilní zařízení. Webové řešení nabízíme na míru od první konzultace. Zrealizujeme grafické práce, kódování webových stránek a také Vám pomůžeme s vytvořením obsahu na Vaše nové webové stránky. Naší samozřejmostí jsou konzultace a webové poradenství. Rádi Vám také zajistíme odbornou korekci vytvořeného obsahu. Nabídnout Vám také můžeme SEO a optimalizace, díky kterým se dostanete na první stránku ve vyhledávači. 

Získat si důvěru našich klientů je pro nás klíčové, a proto při tvorbě webových stránek nepodceňujeme žádné detaily. Práci považujeme za hotovou až v okamžiku, kdy uvidíme Vaši stoprocentní spokojenost. V opačném případě bude následovat servis, aby webové stránky odpovídaly Vašim představám. Jakmile nám odsouhlasíte, že jste s webovými stránkami spokojeni, můžete si vybrat doménu, na kterou bude Vaše nově vytvořená webová stránka umístěna. Název domény záleží čistě na Vašem uvážení. Rádi Vám také s výběrem pomůžeme a poradíme, jaké řešení pro Vás bude klíčové. 

Tvorba webových stránek Zlín.

Můžeme Vám také nabídnout šablonové řešení webových stránek. Jedná se o předpřipravené šablony, mezi kterými si můžete vybrat tu, která Vás na první pohled osloví ze všech nejvíc. Jelikož jsou šablony připravené a bude se jednat pouze o jejich úpravu, je cena výrazně nižší, než za web vytvořený na míru. Nemusíte mít obavy, i v případě šablonového řešení jsme schopni provádět jakékoliv úpravy. Vždycky si na Vás uděláme čas a zrealizujeme požadované úpravy. Vážíme si dlouhodobých klientů. A už jsme Vám říkali, že za úpravy si nic navíc neúčtujeme? 

Šablonové webové stránky doporučujeme klientům, kteří nepotřebují propracovaný vzhled, ale chtějí mít přehledný a moderný web, na kterém se zákazník bude moct bez problémů orientovat. Po výběru webové šablony ji na základě Vašich připomínek zhotovíme do konečné podoby. 

Stránky jsou převážně vytvořeny jako statické, kdy majitel stránek bez znalosti programování nedokáže měnit jejich obsah a veškeré změny musí udělat programátor nebo zkušený uživatel. Umíme však připravit i dynamické řešení, kde dokáže plnohodnotně měnit jakýkoliv obsah na připraveném webu i samotný laik.

Tvorbu webových stránek považujeme za hotovou až v okamžik, kdy uvidíme Vaši stoprocentní spokojenost. V případě, že změníte svůj názor, nebojte se nám jej sdělit. Rádi a ochotně Vám webové stránky předěláme, at už se bude jednat o drobné úpravy, či o celkovou výměnu šablony za jinou. 

Tvorba webových stránek Zlín.

Microsite je vhodný pro uživatele, kteří mají vytvořené webové stránky a potřebují microsite využít jako doplněk hlavní webové stránky. Primárně se tedy používá jako podpora dosavadních webových stránek. Microsite též funguje jako prostředek online marketingu a má svou vlastní URL. Název domény je vhodné volit s ohledem na klíčová slova, s čímž Vám samozřejmě ochotně poradíme.

Od primárního webu se liší především v účelu a ve struktuře obsažených informací. Zatímco na své hlavní webové stránce budete mít obsaženy veškeré podstatné informace o Vaší činnosti, na microsite stránce budete mít konkretizovanou požadovanou službu. Microsite webů můžete mít i víc, pokaždé zaměřené na jiné služby, produkty, akce či speciální nabídky. I zde umíme vytvoři statický i dynamický microsite web, který efektivně představí Vaši nabídku a zaujme cílové zákazníky. Zajistíme tak optimalizaci a zajistíme Vám tak místo v první stránce ve vyhledávačích. 

Tvorba webových stránek Zlín.

Tvorba webových stránek +

 • Přestává Vám stačit kvalitu současného webu?

  Vytvoříme Vám web na míru!

  Pokud máte pocit, že Váš dosavadní web nesplňuje požadavky, které od něj očekáváte, nejspíš přišel čas na změnu. Vytvoříme Vám profesionální webové stránky na míru a zvýšíme konkurenceschopost ve Vašem oboru podnikání. Neexistuje nic horšího, než potenciální zákazník, který se na Vašem webu nemůže zorientovat. Řešením je tvorba webových stránek na míru

  Tvorba webových stránek Zlín. 

  Chcete nový web, ale nemáte dostatek financí?

  Máme pro Vás řešení!

  Náš tým je schopný vyhovět požadavkům všech klientů. Pro klienty, kteří touží po přehledné webové stránce, která bude odrážet vysokou kvalitu jejich práce, ale nebude stát tolik, jako web vytvořený na míru, máme řešení. Nabízíme šablonové řešení webů, kdy si jednoduše vyberete z pestré nabídky šablon a následně se společně dáme do tvorby. 

  Tvorba webových stránek Zlín. 

  Potřebujete být na internetu více vidět?

  Zrealizujeme Vám optimalizaci Vašich webových stránek!

  Pokud jste spokojení se svým vytvořeným webem, ale nezdá se Vám, že by měl velkou sledovanost, obraťte se na nás. Optimalizace pro vyhledávač patří k základním stavebním kamenům úspěšnosti webových stránek. Provedeme úpravy obsahu na různých částech webu a tím zkvalitníme výsledky vyhledávání. Chcete být na internetu vidět na první stránce ve vyhledávači? SEO je pro Vás ideálním řešením. Precizně odvedená optimalizace přispěje k vyšší návštěvnosti a ke kvalitnější sledovanosti. 

  Tvorba webových stránek Zlín. 

REFERENCE

KONTAKT